Zagraj w Memory Game – grę z telefonu Nexus One!

androidgame

Google bardzo poważnie myśli o swoim pierwszym firmowym urządzeniu Nexus One, tydzień temu do sieci trafiła gra dostępna wyłącznie z poziomu tej właśnie słuchawki, dostępna ona jest do pod adresem . Niestety tak jak już wcześniej wspominałem dostępna jest ona wyłącznie dla smartphona Google, podczas wchodzenia na powyższy adres strona sprawdza identyfikację przeglądarki/urządzenia. Zabezpieczenie to jest bardzo łatwe do ominięcia poprzez zmianę identyfikacji przeglądarki.


Poniżej przedstawiam trzy proste sposoby jak ominąć przekierowanie:


- Posiadacze firefoxa muszą w pasek adresu wpisać about:config,a następnie w polu Filtr: wyszukać useragent i prze edytować pozycję general.useragent.appName & general.useragent.override poprzez dwukrotne kliknięcie i zmienienie domyślnej wartości na Nexus One.


-Drugi sposób odnosi się także do użytkowników Firefoxa, musimy pobrać i zainstalować dodatek User Agent Profile[link]. Po zainstalowaniu go musimy dodać nowy profil o nazwie Nexu One i skorzystać z niego.


- Trzeci sposób odnosi się dla posiadaczy Maków korzystających z Safari, zmieniamy identyfikację przeglądarki poprzez Develop -> User Agent → i w polu Other and type dodajemy wpis ‘Nexus One’.


Gra została wydana z okazji zbliżających się świąt, Twoim zadaniem jest dopasowanie 12 par kart w jak najszybszym czasie. Osobiście nie rozumiem dlaczego Google naniosło tak słabe zabezpieczenie, czyżby specjalnie?


Życzę udanej rozrywki.


[Źródło:]

Podobne wpisy:

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *