XPERIA X10 w sieci AT & T?

x10


Według specyfikacji XPERIA X10, wszystko wskazuje na to, że pierwszy model Sony Ericssona z systemem Android był przygotowany dla amerykańskiej sieci AT & T, a nie jak wcześniej spekulowano amerykańskiego oddziału T-Mobile. Wszystko za sprawą wsparcia sieci 3G których amerykański T-Mobile nie obsługuje. Pierwsze wersje X10 przygotowane będą na wspomniany wcześniej rynek amerykański.


Główny bohater dzisiejszego zamieszania, sieć AT&T milczy na temat dostępności X10 w swojej ofercie, nie możemy być pewni że chodzi właśnie o tą sieć, dodatkowo AT&T kilka miesięcy temu zaprzeczał w ogóle o dostępności w swojej ofercie słuchawek z Androidem (AT&T faworyzuje produkt Apple – iPhone, na którym dorobiła się krocie). Na kontynencie ameryki północnej działają przecież jeszcze Kanadyjscy przewoźnicy min. Rogers, Fido, Telus którzy obsługują sieć 3G. Jedno jest natomiast pewne XPERIA X10 nie przygarnie na początku raczej T-Mobile.


Jeśli telefon zadebiutuje w barwach AT&T ciekawe jaka będzie jego cena, ten amerykański przewoźnik nie przyzwyczaił Nas do zbyt atrakcyjnych cen swoich słuchawek.


[Źródło:]

Podobne wpisy:

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *