[Wakacyjne Gry] Gangsterski świat – m: Mafia

mafia

m: Mafia to gra RPG oparta o tryb multiplayer online. Tytuł jest zapewne znany użytkownikom iPhonea lub serwisu Facebook, a teraz także Android OS.


Głównym celem gry jest walka z innymi gangami, dzięki niej zdobywamy szacunek wrogów, a co najważniejsze pieniądze. Producent zapewnił także możliwość dodatkowego kupna tzw. ”przysług” dzięki którym możesz nabyć np. lekarstwa niezwykle potrzebne po krwawej bójce z innymi gangami. Oto cennik:


16 Favors – $1.99
40 Favors – $4.99
80 Favors – $9.99
160 Favors – $19.99
400 Favors – $49.99


mafia2


Mafia skupia ogromną społeczność, gdyż dostępny jest tryb multiplayer, który pozwala na potyczki w sieci. Każdemu graczowi po rejestracji zostaje przypisane ID, które staje się jego znakiem rozpoznawczym i pozwala zbudować „wirtualną załogę”. Wymogiem jest posiadaniu dostępu do internetu (3G lub WiFi).


Grafika jak i cały interfejs pozwala użytkownikowi na swobodną i wygodną nawigację.


Prezes Zarządu i założyciel Moblyng Games, Stewart Putney po wydaniu Mafii powiedział: „Zbrodnie, przestępstwa to bardzo popularna tematyka wśród graczy i jesteśmy podekscytowani, że jako pierwsi wydaliśmy Mafie dla urządzeń opartych o platformę Android. Od teraz gracze będący użytkownikami Androida, iPhonea, Facebooka i innych platform mogą połączyć swoje siły i grać wspólnie ze znajomymi.”


Grę możesz pobrać za darmo z Android Market.

Podobne wpisy:

One Trackback

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *