Voice Text dla Androida

voicetext
Grupa senatorów ze Stanów Zjednoczonych ujawniła swą wrogość nastawioną przeciwko kierowcom, którzy wysyłają wiadomości tekstowe podczas jazdy. Wyjaśniają, że może to prowadzić do rozkojarzenia, co grozi wypadkiem na drodze. Politycy pragną wprowadzić przepis dotyczący zakazu pisania tekstów podczas jazdy. Zalecają tym samym, korzystanie z aplikacji „głosowych” typu Voice Text dla Androida

Voice Text to aplikacja, która potrafi wychwycić wyrazy wypowiedziane na głos i zapisać je jako wiadomość tekstową. Oprogramowanie w pełni współpracuje z systemem Android. Pozwala zamienić Twoje słowa na treść e-maila w skrzynce Gmail, notatniku czy w kliencie Twittera.

speak_now

Funkcjonalność i niebywałą użyteczność Voice Text powinni zauważyć kierowcy spędzający w aucie kilka godzin, dla których „bycie w kontakcie” jest bardzo ważne. Aby program poprawnie rozpoznał wypowiedziane słowa należy wymówić je z dobrą dykcją i w wolnym tempie. Niestety aplikacją (jak na razie) obsługuje tylko mowę w języku angielskim.

Cena: $1.49
Strona:

[Źródło:]

Podobne wpisy:

  • brak

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *