[Video] Kolejna prezentacja Rachael UI

rachel

W sieci pojawiły się kolejne wideo prezentujące nakładkę graficzną Rachael UI firmy Sony Ericsson. Pierwsze urządzenie tego producenta wraz z nakładką Rachael zostanie zaprezentowane już jutro. Według najnowszych plotek pierwszy smartphone SE z Androidem o nazwie X3/10 (dopiero na jutrzejszej gali dowiemy się jaka będzie oficjalna nazwa urządzenia dop.Michał) będzie posiadał 32 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej, niestety urządzenie będzie pracować na przysłowiowym pączku, a nie jak wcześniej planowano Androidzie w wersji 2.0.


Powracając do nakładki graficznej firmy Sony Ericsson prezentuje się ona znakomicie, i w odróżnieniu od nakładek innych producentów zmienia zupełnie standardowy wygląd systemu Android. W przypadku Moto Blur i Sense można zauważyć nawiązanie do standardowego interfejsu Androida, choćby wysuwany dolny aplet z aplikacjami. Rachael UI natomiast bazuje na własnych koncepcjach, sprawiając ze niejeden fan systemu Android mógłby nie zauważyć, że wewnątrz systemu drzemie Android.


Zapraszam do zapoznania się z krótkimi prezentacjami, już jutro dowiemy się wszystkiego na temat pierwszego smartphona SE oraz ich autorskiej nakładki.


[Źródło:]

Podobne wpisy:

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *