[Video] Eklerek na T-Mobile G1!

eklerek


W miniony piątek na blogu hdblog.it pojawił się obszerny film autorstwa Pauli’ego prezentujący sportowanego eklerka na pierwszym smartphonie z Androidem – T Mobile G1. Kod potrzebny do stworzenia ROM’u Androida 2.0 został wydobyty z najnowszej wersji SDK i został on zoptymalizowany pod G1.


Na chwilę obecną Google nie potwierdziło czy dwie pierwsze słuchawki firmy HTC otrzymają aktualizację do Androida w wersji 2.0, G1 najprawdopodobniej nie otrzyma takowej aktualizacji z powodu zbyt małej partycji systemowej, która wynosi 69120 kb, użytkownicy Magika powinni spać spokojnie gdyż ich smartphone spełnia wymogi techniczne, niestety na twitterze coraz częściej pojawiają się głosy że Magic tak jak jego starszy bart nie zostanie dopuszczony do aktualizacji.


I może coś w tym jest, bo po co Google opóźniało by informacje z dostępnością Androida 2.0 na Magika? W takim przypadku posiadacze Dream i Magic będą musieli liczyć na Cyanogen Mod, który zgodnie z planem wydawniczym w przyszłości będzie bazować na eklerku.


Tymczasem zapraszam do obejrzenia 9 minutowego wideo, system chodzi ociężale ale pamiętajmy że jest to jeszcze wersja produkcyjna.[Źródło:]

Podobne wpisy:

Jedna odpowiedz

  • >Dream-Rox
    04-11-2009 | Permalink |

    G1 rządzi hahahahahhahahahhaha

One Trackback

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *