TweetDeck na Androida już niebawem

tweetdock


Deweloperzy popularnego multiplatformowego klienta sewisu mikroblogowego Twitter, ogłosili prace nad wersją dla systemu Android. Kilka dni temu na oficjalnym blogu aplikacji został umieszczony wpis z lakoniczną wzmianką o pracach nad mobilną wersją programu dla systemu Google.

Każdego posiadacza urządzenia z Androidem powinien cieszyć fakt, że coraz częściej platforma ta jest zauważana przez producentów oprogramowania. Przez pierwszy rok istnienia systemu na rynku, wiele firm oferujących aplikacje mobilne zapominało o systemie z logiem robota, uważając go za niszę. Wraz z zdobywaniem przez Androida kolejnych procent rynku systemów mobilnych, mało która firma na dzień dzisiejszy produkująca soft przejdzie obok niego obojętnie.


Powracając do klientów Twittera na Androida to mamy ich sporo, jednak dopiero od kilku miesięcy najwięksi „gracze“ na rynku zdecydowali się wydać swoje wersje klientów na ten system m.in. Seesmic oraz oficjalny klient Twittera stworzony przez Twitter inc. Niedługo do ich grona dołączy również TweetDeck.


[Źródło:http://blog.tweetdeck.com/]

Podobne wpisy:

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *