Transmisja meczów NBA w iPhone i Android

nba_league_pass_mobile1
Przedstawiciele najsłynniejszej na świecie ligii koszykówki – NBA ogłosili, że fani „kosza” mogą śledzić rozgrywki swoich ulubionych drużyn nie tylko w TV, ale również w swoich telefonach i to na żywo!

NBA League Pass Mobile, bo tak nazywa się aplikacja jest już dostępna do pobrania dla iPhone, iPod touch i telefonów z Androidem. Użytkownicy BlackBerry będą musieli jeszcze poczekać. Producenci obiecują, że na „jeżynki” pojawi się ona jeszcze w tym roku.

nba_league_pass_mobile

Aplikacja kosztuje $39,99, co pozwala na obejrzenie do 40 meczów tygodniowo, dodatkowo każdy kibic będzie miał wgląd do statystyk oraz materiałów archiwalnych.

NBA już od pewnego czasu „udziela się” na rynku telefonii komórkowej. Obok nowej aplikacji live streaming, wydała ona „Game Time” i „Game Time Lite”, które można znaleźć w App Store, Android Market i BlackBerry App World. Wersja Lite jest darmowa i oferuje nam dostęp do wyników spotkań, statystyki, rankingów, harmonogramów etc. Pełna wersja gry „Game Time”, która kosztuje $9,99, zawiera dodatkowo m.in. opcje tzw. „wideo na żądanie” oraz zintegrowany dostęp do konta NBA w serwisie Twitter.


[Źródło: ]

Podobne wpisy:

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *