Touchpal, znakomita klawiatura ekranowa

touchpal


Touchpal to nagradzana wiele razy, aplikacja znana przede wszystkim użytkownikom Windows Mobile, zmieniająca standardowy układ klawiatury ekranowej. Na stronie producenta Touchpal wersja na platformę Android jest jeszcze niedostępna, jednak oprogramowanie można już pobierać z sieci za darmo do 30 sierpnia. Cena końcowa aplikacji jest jeszcze nieznana, jednak jak przekonuje CooTek producent oprogramowania, cena aplikacji nie będzie zbyt wygórowana.
Touchpal oferuje trzy standardowe układy klawiatury: klawiatura telefonu, pół QWERTY & oraz pełen układ QWERTY. Aplikacja przyda się bardzo użytkownika G1, gdzie klawiatura ekranowa pozostawia wiele do życzenia. Wpisywanie tekstu na klawiaturze ekranowej dzięki Touchpal’owi będzie o wiele szybsze min. większe znaki, szybszy dostęp do symboli.


Program posiada także autokorektę & auto uzupełnianie, niestety aplikacja nie posiada słownika polskiego. Touchpal’a przypadnie do gustu osobom mającym „za duże paluchy” na standardową klawiaturę ekranową.


tchart


Jeśli pobierzesz Touchpal do 30 sierpnia br., nie będziesz musiał kupować wersji komercyjnej aby mieć możliwość aktualizowania oprogramowania do nowszych wersji.


[Źródło:]

Podobne wpisy:

One Trackback

  • Hideen Cameras
    07-04-2013 | Permalink |

    Hideen Cameras…

    Touchpal, znakomita klawiatura ekranowa – Android Lab…

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *