Tesco z nawigacją?

Też z początku byłem w dużym szoku, słysząc tą informację, myślałem że ktoś zrobił mi głupi żart. Ale jednak po przeczytaniu informacji okazało się to prawdą. Jak informuje brytyjska sieć hipermarketów Tesco, mają oni w planach uruchomić nawigację satelitarną dla swoich klientów. Rozwiązanie to miałoby na celu pomagać w wykonywaniu zakupów, czyli wyświetlało by nam informację gdzie jest pasta do zębów, a gdzie kupimy dobre piwo, a może trafiliśmy na promocję, i chcemy być tam pierwsi, nic trudniejszego. Na razie Projekt In-store ‘Sat-nav’ działa na razie w Wielkiej Brytanii, w jednym sklepie w miejscowości Romford znajdującej się pod Londynem.

Jest to na razie wersja testowa, a prototyp tworzy zwykła nawigacja satelitarna znajdująca się i funkcjonująca w samym budynku. Wymagana jest specjalna aplikacja, która do dzisiejszego dnia nie jest jeszcze dostępna w Android Market. Pozwoli ona użytkownikowi na stworzenie listy zakupów, i według niej podążanie po nim. Dla mnie rewelacja, jeśli będzie to możliwe w innych marketach, zaoszczędzę wiele czasu, tylko czy moja kobieta będzie chciała podążać za wskazówkami nawigacji, wątpię.

Podobne wpisy:

Jedna odpowiedz

  • >Telfon
    22-06-2011 | Permalink |

    :D fantastyczny pomysł, nie znoszę chodzenie w kółko po hipermarkecie. Taka aplikacja znacznie zoptymalizuje czas spędzany w sklepie :)

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *