T-Mobile zaktualizuje swoje smartphony do Androida 2.0 (w tym G1)?

android20


Holenderski oddział operatora T-Mobile najprawdopodobniej już pod koniec stycznia będzie aktualizował „swoje” smartphony do Androida oznaczonego numerkami 2.0. Informacja ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.


Jednak źródło z którego pochodzi informacja wydaje się bardzo wiarygodne, w piątek jeden z deweloperów Androida wy ćwierkał na popularnym serwisie mikroblogowym Twitter, krótką informację na temat aktualizacji smarptohnów z system Android do wersji 2.0 z sieci T-Mobile, dodatkowo załączył zrzut ekranu z zamkniętego forum deweloperów sieci T-Mobile mówiący o aktualizacji urządzeń.


tweet


Aktualizacja obejmować będzie wszystkie smartphone wyposażone w mobilny system Google dostępne u operatora T-Mobile min. HTC G1/G2 & My Touch 3G, pierwszym krajem w którym rozpoczęta będzie aktualizacja słuchawek będzie wspomina wcześniej Holandia.


Aktualizacja urządzeń rozpocznie się pod koniec stycznia i potrwa do marca br., w ostatnim tygodniu stycznia aktualizowane będą smartphony G1, potem My Touch 3G (aka. Magic) i na samym końcu w marcu G2( aka. Hero).


Warto wspomnieć, że równocześnie z G2/Hero aktualizację pod koniec marca otrzyma również pierwszy smartphone koncernu Huawei, występujący w T-Mobile pod nazwa Pulse.


Musimy jeszcze poczekać na oficjalne potwierdzenie informacji, przez biuro prasowe T-Mobile i posiadacze w/w smartphonów mogą świętować, dodatkowo Polscy użytkownicy sieci Era powinni mieć powody do zadowolenia, ponieważ wszystkie wychodzące aktualizację w sieci T-Mobile pojawiają się z „lekkim” opóźnieniem w Erze. Tak więc możliwe, że już niebawem polska G-jedynka i dwójka pracować będzie pod kontrolą Androida 2.0.


[Źródło:]

Podobne wpisy:

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *