Samsung Behold II w sprzedaży od 18 listopada

behold

Operator komórkowy T-Mobile wprowadzi już za niecałe pięć dni czwartą słuchawkę z systemem Android do swojej oferty. Kolejną słuchawką z systemem operacyjnym od Google w ofercie T-Mobile będzie Samsung Behold II w dość wygórowanej cenie – 199$ przy podpisaniu dwuletniej umowy. Jeśli nie chcesz wiązać się umową z operatorem, zawsze możesz kupić Beholda II w ofercie pre paidowej T-Mobile w cenie 449$ lub wziąć go na raty u w/w operatora – 20 rat po 22,5$ miesięcznie.


Słuchawka będzie dostępna w ofercie T-Mobile od 18 listopada br. na wyłączność przez pierwsze trzy miesiące, nie wiadomo czy telefon trafi do Polski. Dla przypomnienia dodam, że urządzenie wyposażone jest w 3.2 calowy dotykowy wyświetlacz amoled, aparat 5 megapikseli i autorski interfejs użytkownika TouchWiz który po raz pierwszy zagościł w systemie Android, TouchWiz dostępny jest na rynku od ponad roku, występował we wcześniejszych modelach Samsunga (min. w telefonach z systemami Windows Mobile).


Prezentacja TouchWiz na przykładzie wcześniejszego smartphona Samsunga:

Autorski interfejs Samsunga nie zaskakuje tak jak nakładka HTC Sense lub Rachel UI koncernu Sony Ericsson jej główne funkcje to ułatwiony dostęp do usług sieciowych tj. namiastka Moto Blur. Dodatkowo TouchWiz integruje wirtualne pulpity w kostkę 3D.


[Źródło:]

Podobne wpisy:

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *