Samsung Behold 2 pod koniec listopada

behold2

Przedwczoraj serwis TmoNews opublikował na łamach swojego serwisu informację dotyczącą premiery pierwszego Samsunga z nakładką graficzną na Androida dostępnego od 18 listopada w sieci T-Mobile na terenie Stanów Zjednoczonych.

Behold 2 bo o nim mowa to drugi Samsung wyposażony w systemem Android i zarazem pierwszy z autorską nakładką graficzną o nazwie TouchWiz UI. Nakładka graficzna Samsunga nie jest żadną nowością, dostępna jest już od półtora roku w telefonach tego producenta pracujących pod kontrolą Windows Mobile i autorskiego systemu.


Film prezentujący TouchWiz UI.
Nieznana jest pełna specyfikacja urządzenia, jedynie szczątkowe informacje, które udało się uzyskać serwisowi TmoNews min. 3.2 calowy ekran AMOLED, 5megapikselowy aparat fotograficzny oraz wspomniana wcześniej nakładka graficzna TouchWiz UI.


Urządzenie będzie dostępne od 18 listopada w sieci T-Mobile (odział USA), nie wiadomo czy pierwszy operator posiadający urządzenie z Androidem w swojej ofercie zapewnił sobie dystrybuowanie na wyłączność Behold 2 przez określony czas.


[Źródło:]

Podobne wpisy:

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *