[Video] Samsunga Moment – slashgear.com

samsung_moment


Serwis internetowy Slash Gear przeprowadził pierwszą na świecie recenzję nowego smartphona Samsunga – Moment. Do najważniejszych zalet Momenta według redaktorów serwisu należy duży wyświetlacz AMOLED, 800MHz procesor dzięki któremu system Android chodzi płynnie nawet przy dużym obciążeniu systemu. Pisanie na fizycznej, wysuwanej klawiaturze qwerty jest przyjemne dzięki dużym przyciskom, dodatkowo została on wyposażona w przycisk funkcyjne fn jak w przypadku laptopów tego producenta które w kombinacji z innymi przyciskami dają nowe możliwości typu jasność ekranu, głośność etc.

samsung-moment-sprint-review-unit-09-r3media-540x405


Co do samego systemu jest to „goły” Android w wersji 1.5 bez żadnej nakładki. Obecnie kiedy na rynku każdy producent wyposaża swoje urządzenie w nakładkę graficzną, zmieniającą system Android pod względem wizualnym oraz funkcjonalnym propozycja Samsunga serwującego klientom czystego Androida wydaje się niezbyt ciekawa.


samsung-moment-sprint-review-unit-42-r3media-540x439


Żeby nie streszczać całej recenzji, zapraszam do zapoznania się z oryginałem (link źródło) i obejrzeniu prezentacji wideo znajdującej się poniżej.


[Źródło:]

Podobne wpisy:

Jedna odpowiedz

  • >kot
    02-11-2009 | Permalink |

    Dla mnie rewelacja

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *