Premiera Viliv P3 na targach CES 2010

viliv
Koreański producent UMPC i MID-ów – firma Viliv podczas przyszłorocznych (7 stycznia) międzynarodowych targów CES 2010 planuje zaprezentować kilka ciekawych urządzeń. Spośród nich największe emocje budzi premiera Viliv S10 Blade – netbooka i MID-a w jednym. Na jego pokładzie znajduję się 10-calowy, dotykowy ekran, który będzie można składać i obracać. Zaprezentowany zostanie także N5 (MID), posiadający 4.8-calowy (prawdopodobnie dotykowy) ekran, którego wyposażono w klawiaturę QWERTY, WiFi, 3G oraz GPS. Oba urządzenia działać będą pod kontrolą Windowsa 7.


Swój udział w imprezie będzie miała również platforma Google, bowiem koreański koncern zaprezentuje model o nieco lakonicznej nazwie – P3. Urządzenie wyposażone zostało w dwa systemy (dualOS) – Windows CE oraz właśnie Android. Obok tego, P3 może się „pochwalić” 3,7-calowym ekranem OLED.
Poniżej ulotka dot. premiery urządzeń od Viliv


viliv_2


Wczoraj poinformowaliśmy Was, że wokół LG krążą plotki o planach wydania modelu PRADA 3, która rzekomo ma zostać zaprezentowana już na początku przyszłego roku, podczas CES, ale czy doczekamy się jakiś informacji na ten temat – tego nie wiemy. Miejmy nadzieję, że koreański koncern odniesie się do tych wydarzeń, potwierdzi lub zdementuje je.


[Źródło: ]

Podobne wpisy:

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *