Nowe wieści o Galaxy Lite

galaxy-lite
Nie tak dawno, bo 2 tygodnie temu ujrzeliśmy pierwsze rzeczywiste zdjęcia Samsunga Galaxy Lite. Dziś do sieci trafiły kolejne. Prezentują one tańszą wersję Galaxy w dwóch wariantach kolorystycznych – co nie którzy z nas mogą odetchnąć z ulgą. Miejmy tylko nadzieję, że nie są to tylko pozory, ale fakty. Trzeba przyznać, że wersja czarna z elementami czerwieni prezentuję się o wiele lepiej, ale jak to mówią
„o gustach się nie dyskutuje”. Za równo na przednim jak i tylnym panelu znajduję się logo systemu Android – nie spotykane dotychczas u innych smartpthonów z platformą Google OS.


galaxylite

galaxyliteback
Wkroczenie na rynek tańszej wersji Galaxy wyraźnie się opóźnia. Przypomnijmy, że miał się on już pojawić w przyszłym miesiącu, ale podobno wystąpiły jakieś opóźnienia. Z nieoficjalnych informacji wiemy,
iż premiera Galaxy Lite została przesunięta na przyszły rok. Jednak z tym nie zgadzają się redaktorzy serwisu TmoToday, którzy twierdzą że Galaxy Lite trafi do T-Mobile USA jeszcze w tym roku.
Z kolei inne, nieoficjalne źródła mówią o pojawieniu się w Galaxy Lite, TouchWiz czyli nakładki graficznej UI. Po raz pierwszy została ona zaprezentowana na targach MWC 2008 (Mobile World Congress). Nowe menu pojawiło się już w kilku telefonach koreańskiego koncernu.

Na ile te informacje są wiarygodne, tego niestety nie wiemy. Przyznajcie sami, czy to wszystko nie za szybko się dzieję? Najpierw HTC Sense, potem MOTOBLUR, a teraz Samsung TouchWiz?
[Źródło: , ]

Podobne wpisy:

3 odpowiedzi

 • >gxw
  24-09-2009 | Permalink |

  Ciekawe jak z baterią w Lite bo normalny Galaxy trzyma mi maks półtorej doby przy wyłączeniu wifi, gps, 3g, synchronizacji…..normalnie masakra :(

 • >zzz
  24-09-2009 | Permalink |

  Zainstalowalem nawet nowsza wersje Chrome i glowna strona nadal w mega rozypce… :/

  Zrobcie cos bo chetnie wczesniej tu zagladalem, a nie mam zamiaru specjalnie odpalac za kazdym razem FF. Z zadna inna strona nie ma problemow, a duzo serfuje.

 • mab
  26-09-2009 | Permalink |

  Niestety nie mamy pojęcia co jest przyczyną tych błędów :(

  Zrobię uproszczoną wersję skórki , aby zadziałało na Twojej przeglądarce.

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *