Nieznany LG LS680 pojawił się w bazie sieci Sprint

lg-android
LG LS680 – póki co niewiele o nim wiadomo. Jest to telefon z systemem Android, dużym dotykowym ekranem i najprawdopodobniej klawiaturą QWERTY (podobnie, jak w telefonach z serii LX). Smartphone ma być dostępny w sieci Sprint za stosunkowo niską, żeby nie powiedzieć symboliczną cenę 1 dolara.


Niektórzy uważają, że ma to być PRADA w 3 odsłonie (o którym pisaliśmy już wcześniej tutaj), ale jest to mało prawdopodobne. Nie możemy zapomnieć, że LG ma już na swoim koncie słuchawkę z Androidem – LG GW620, więc jako takie doświadczenie z platformą Google to on posiada. Nie ukrywam, nie jestem fanem tej marki i nie wróżę niczego dobrego, ale LG stara się robić dobre telefony: Arena, New Chocolate itp, ale jednak do sprzedaży trafiły fatalne i awaryjne produkty od „Life`s Good”, np: Cookie, Viewty…
Może jednak koreańska marka postara się zrobić porządnego smartphone`a na wzór konkurencji i będzie to hit? Póki co to tylko moje osobiste przypuszczenia – więcej informacji zapewne „wycieknie” w przeciągu najbliższych kilku dni, a na pewno coś więcej o tym telefonie dowiemy się na targach CES, które już niebawem (7 stycznia).

Poniżej screen dostarczony przez informatora z BGR:

LG

[źródło: ]

Podobne wpisy:

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *