Nie wiesz którędy do kościoła? Pomożemy ci..

Jestem obiektywnie nastawiony do tego typu projektów, muszę przyznać że nie przeszkadza mi to, że tego typu aplikację wychodzą na rynek, mowa tutaj o bazie kościołów jakie stworzyła fundacja Przeznaczeni.pl. Dzięki ich pracy bez problemu dowiemy się jak dotrzeć do najbliższego kościoła oraz o której godzinie odbywa się msza.

Działa to na prostej zasadzie, użytkownik na podstawie lokalizacji otrzymuje listę kościołów w okolicy, są one odpowiednio pogrupowane a wszystko zależy od odległości w jakiej się znajdują. Otrzymamy informację czy dany „Dom Boży” znajduje się od nas 500 metrów czy 5 kilometrów ( to jest tzw. górna granica). Mało tego, wszystkie wyniki wyszukiwania mamy możliwość podziwiać na mapie interaktywnej, pozwala to poznać lokalizację oraz ułatwia w dużym stopniu dojazd do danego kościoła.

Według informacji aby stworzyć taką bazę danych, autorzy tego projektu przeprowadzili prawie 8 tysięcy telefonów, według nich nie mają pełnego harmonogramu wszystkich mszy świętych w naszym kraju, ale większość informacji została im udzielona.

Aplikacja jest darmowa i do pobrania ze strony AndroidMarket-link

Podobne wpisy:

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *