Nawigacja prosto z Polski – część 1

Niedawno przeczytałem informację, choć z początku byłem sceptyczny na hasło „Polacy tworzą nawigację na Androida” no ale przejdźmy do meritum. Chyba większość z nas zna firmę IMAGIS S.A., dla przypomnienia dodam, że jest to producent map cyfrowych. Poinformował on o debiucie najnowszej nawigacji MapaMap, która będzie dostępna na wszystkie urządzenia mobilne posiadające system Android. Na samym początku ma ona pojawić się razem z urządzeniem partnera tej firmy, dopiero po pewnym czasie będzie można ją pobrać z Android Market.

MapaMap dla systemu Android nie jest niczym nowym, była ona dostępna już na wiele innych platform sprzętowych choćby wszystkie urządzenia z systemem Windows CE czy Smartphony oparte o Windows mobile.

MapaMap ma być nawigacją w stylu „od drzwi do drzwi”, posiadającą komunikaty głosowe oraz inne niezbędne narzędzia, jakie powinny mieć nawigację samochodowe. Ciekawym rozwiązaniem może być opcja ostrzegania przed fotoradarami oraz informację o przekroczeniu prędkości na danym odcinku drogi.

Podobne wpisy:

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *