Motorola Zeppelin na zdjęciu. Czy zawita na MWC 2010?

moto-zeppelin
O Motoroli Zeppelin po raz pierwszy usłyszeliśmy na początku października ubiegłego roku, kiedy to do sieci dostał się przeciek w postaci Roadmapy Motoroli na rok 2010 (zdjęcie poniżej).
moto-roadmap-new

Jak widzimy przed Zeppelinem, znajduję się model Motus(Backflip), który miał już swoją premierę, można więc stwierdzić, że bohaterem kolejnego przedstawienia będzie właśnie model Zeppelin.

motorola_zappelin_2

Nasi południowi sąsiedzi – Czechy, a dokładnie redaktorzy z serwisu opublikowali zdjęcie (1) przedstawiające rzekomo nowy model od Moto. Dlaczego rzekomo? A to dlatego, że przedstawiony na nim smartfon różni się (od strony wizualnej) od tego, prezentowanego na dotychczasowych zdjęciach (2). Dodatkowo informują, że jego oficjalna premiera zbliża się wielkimi krokami, bo ma ona nastąpić już na targach MWC 2010 (15-18 luty).

Ten model ma odznaczać się eleganckim wzornictwem w postaci metalowej otoczki. Do nawigacji służy touchpad, czyli tzw. „gładzik” w kształcie kwadratu (widoczny na zdjęciu), pozostałe przyciski pod wyświetlaczem rownież reagują na dotyk. Aparat zasiądzie w klasie średniej.
Od strony technicznej:

  • Android 2.0 lub 2.1
  • nakładka UI Blur
  • ekran 3,2″ HVGA (320×480 pikseli), dotykowy
  • aparat 5 MPX
  • cyfrowy kompas
  • GPS[źródło: ]

Podobne wpisy:

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *