Motorola FlipOut dostępna w Play

Motorola FlipOut o bardzo charakterystycznej obudowie wylądowała w sieci Play. Telefon dostępny jest na chwilę obecną jedynie w przedsprzedaży w bardzo atrakcyjnych cenach. Już złotówkę możemy go mieć przy abonamencie 99 pln.

Informacja prasowa:

„FLIPOUT to telefon, który dostarcza mnóstwo radości z jego użytkowania. Jest sprytny, społecznościowy i kwadratowy!”, – powiedział Kamil Tuma, VP i General Manager firmy Motorola na Europę Środkowo-Wschodnią, Turcję i Izrael. „FLIPOUT wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem i jest dostępny w sześciu modnych kolorach. Dzięki niezwykle kompaktowej kwadratowej obudowie, bez problemu mieści się
w dłoni, torebce lub kieszeni. Telefon ma wbudowany nietypowy, kwadratowy, wielodotykowy wyświetlacz, który obracając się odsłania pięciorzędową klawiaturę QWERTY. Dzięki osobnemu wierszowi z klawiszami numerycznymi, wprowadzanie cyfr staje się jeszcze wygodniejsze i szybsze.” – dodał.

W Polsce FLIPOUT będzie dostępny w sześciu modnych kolorach: lukrecjowa czerń, malinowa czerwień, brylantowy błękit, makowa czerwień, szafranowa żółć oraz biel.

Usłysz i bądź usłyszany
Jednak FLIPOUT to nie tylko nowoczesny design. Telefon wykorzystuje technologię CrystalTalkTM PLUS, która aby zapewnić lepszą jakość rozmów, wzmacnia głos rozmówcy jednocześnie filtrując hałas.

Sieć & Multimedia
FLIPOUT, dzięki funkcji „pinch and zoom”, pozwala w optymalny sposób przeglądać zdjęcia oraz strony internetowe. Dzięki wsparciu standardu Adobe® Flash® można oglądać strony internetowe, których dotąd nie dało się wyświetlać na urządzeniach mobilnych. Odtwarzacz multimediów oferuje miłośnikom muzyki funkcję wyświetlania tekstów piosenek na całym ekranie. Telefon oferuje także dodatkowe funkcje multimedialne. Technika KODAK PERFECT TOUCH zapewnia doskonałą jakość wyświetlanych zdjęć,
a także pozwala na ich tagowanie i opisywanie oraz umożliwia natychmiastową publikację na portalach Facebook, MySpace, Picasa i Photobucket. 3-megapikselowy aparat fotograficzny z cyfrowym zoomem, pozwala robić zdjęcia i nagrywać klipy. Dodatkowo na odtwarzaczu multimediów można oglądać filmy zarówno w formie plików, jak i streamingu video. Interface Bluetooth®1 pozwala na korzystanie ze słuchawki bezprzewodowej oraz transmitowanie muzyki na odległość.

FLIPOUT zawiera pełny pakiet usług Google takich, jak: Google Search, Google Maps, Gmail oraz oferuje dostęp do tysięcy aplikacji w Android Market™.

Dostępność
Telefon Motorola FLIPOUT™ będzie dostępny w Polsce od listopada 2010 r., w sieci PLAY oraz w sprzedaży detalicznej. Szczegóły oferty na stronie Motorola Polska.

Cena detaliczna FLIPOUT-a bez abonamentu wynosi ok. 1399 PLN

Podobne wpisy:

Jedna odpowiedz

  • >basiek
    12-11-2010 | Permalink |

    fajny telefon! trzeba wybrać się do salonu play dowiedzieć się coś więcej

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *