MotoBlur trafi do Androida 2.1?

motoblur

Największym hitem w smartphonach Motoroli miała być konkurencyjny do interfejsu Sense, nakładka MotoBlur która sprawia, że interfejs Androida staje się jeszcze bardziej przyjazny dla użytkowników końcowym oraz integruje ich urządzenie z popularnymi serwisami społecznościowymi.

Niestety mimo rozbieżności wersji Androida, MotoBlur przygotowany został pod wersję 1.6, na której bazował tylko Cliq. Najbardziej popularny smartphone koncernu Motorola z Androidem, Droid natomiast na wersji 2.0, która nie wykorzystywała nakładki MotoBlur i tak można by powiedzieć głos o MotoBlur zaginął…


Wczoraj wieczorem redaktorzy DroidDog otrzymali zdjęcia nieznanego urządzenia Motoroli pracującego pod kontrolą Androida w wersji 2.1 oraz wyposażonego w autorska nakładkę firmy -MotoBlur.


Prawdopodobnie jest to nowy smartphone amerykańskiej firmy, nas jednak cieszy bardziej fakt że działa on pod kontrolą nowego Androida z nakładką Blur. Dzięki czemu w najbliższej przyszłości większość smartphonów z nową wersją Androida zostanie wyposażona w tą nakładkę. Dotychczas było to nie możliwe z powodu braku kompatybilności Blura z wersjami Androida powyżej 1.6.


Od początku kwietnia na naszym rynku można nabyć Motorolę Milestone w sieci Play, smartphone wyposażony jest w najnowszą wersję Androida jednak na chwilę obecną bez Blura. Możliwe że już niebawem użytkownicy tego sprzętu będą mogli dograć na własną rękę nakładkę MotoBlur która ułatwi im korzystanie z telefonu. Jeśli dotychczas nie chcieliście kupić Milestone w Play z powodu domyślnego interfejsu Androida i woleliście urządzenia z Sense, teraz sytuacja zmienia się diametralnie, bo może już niebawem i Milestone będzie posiadało nakładkę graficzną.


Więcej informacji już niebawem.


[Źródło:]

Podobne wpisy:

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *