MapMap i Europa jest twoja..-część 1

Dziś chciałbym przedstawić ciekawy program MapaMap Travel Europa, który idealnie sprawdza się na trasach starego kontynentu. Program ten wprowadza wiele innowacyjnych udogodnień i rozwiązań czy funkcji nawigacyjnych, jednak co najważniejsze, posiada bardzo dokładną mapę Polski. Jest to mapa własnej produkcji która została połączona wraz ze wszystkimi szczegółami mapy całej Europy, a dostawcą jej jest znana firma TomTom.

Jest to bardzo dobre rozwiązanie jeśli chodzi o urządzenia przenośne GPS,  Dzięki nabyciu owego programu otrzymujemy mapy nawigacyjne, do 44 krajów w Europie.  MapMap Travel Europa oprócz dokładnych map całej Europy, posiada także nowszą wersję oprogramowania służącego do nawigacji. W odróżnieniu od starszych wersji, otrzymujemy całkowicie nowy wygląd menu czy nową logikę jeśli chodzi o poruszanie się po panelu użytkownika a także całkowicie nowy sposób określania trasy. Po okresie marazmu, zaczynają się coraz ciekawsze informację, na temat programów do nawigacji, a co za tym idzie, powstał dosłownie „wyścig szczurów” jeśli chodzi o całą Europę, jest to pożądany produkt.

Podobne wpisy:

2 odpowiedzi

  • >Pinched nerve
    01-06-2011 | Permalink |

    Nic dziwnego, że konkurencja pracuje, skoro Google im siedzi na ogonie z darmowym programem. Jedyny problem jaki widzę w mapach google, to używanie go za granicą – opłaty za internet potrafią urwać tyłek. Jeśli chodzi o jakość nawigowania to nawet Krzysztof Hołowczyc wymięka przy algorytmach Googla ;)

  • >wienie
    25-07-2011 | Permalink |

    Koszty transfery danych będą zerowe jeśli wiesz gdzie jechać z mapa google i wczesniej w domu ściągniesz sobie mapy na telefon ;-)

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *