Klient Allegro dostępny na Androida

allegro


Po długim czasie wyczekiwania, klient Allegro oficjalnie trafia do marketu Androida. Ponad rok użytkownicy mobilnego systemu z logiem robota musieli czekać na przeporowtanie Allegro z iPhona na Androida.

Dzięki temu lekkiemu klientowi, możemy w dość szybki sposób przeglądać najpopularniejszy serwis aukcyjny w naszym kraju. Po uruchomieniu aplikacji, naszym oczom ukaże się ekran startowy z poziomu, którego możemy wyszukać oferty, przeglądać wszystkie kategorie dostępne w serwisie oraz zobaczyć obserwowane aukcje.

Wszyscy, którzy dotychczas narzekali na zbyt trudną obsługę Allegro z poziomu systemowej przeglądarki, po uruchomieniu klienta Allegro na pewno zmienią zdanie. Aukcje jak i cały serwis jest tak „spreparowany”, że naszym oczom ukazują się tylko najważniejsze informacje.

Wielkie brawa dla Allegro za bardzo dobre wykonanie aplikacji. Dodatkowo aplikacja rozpoznaje Allegrowe linki, dzięki czemu przykładowo kiedy dostaniemy link do aukcji na GTalk, klikając w niego otworzy nam się klient Allegro a nie jak dotychczas przeglądarka.

Aby pobrać aplikację wystarczy wejść do marketu i wpisać w wyszukiwarkę frazę „Allegro”.
[źródło:informacja prasowa]

Podobne wpisy:

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *