Kilka słów o..Sygic AURA Professional

Znana firma Sygic wpuściła na nasz rodzinny rynek, program Sygic AURA Professional. Aplikacja ta przy pomocy akceleratorów graficznych znajdujących się w nowych smartfonach pozwala na zaprezentowanie zalet nawigacji GPS 3D w połączeniu z sieciami społecznościowymi.


Program Sygic AURA Professional pozwala na wykorzystywanie map firmy TeleAtlas, do nasze użytku jest także ogromna baza danych POI czy serwis geotegowany wiki czy informację dotyczące poszczególnych miast. Sygic AURA Professional pokazuje nam świat rzeczywisty w widoku 3D, pamiętający przy tym o rzeźbie terenu czy wysokości, a nawet o zabudowie. Jako debiutant na rynku pozwala na używanie technologii co pozwala na zwiększenie jakości oraz szybkości oferowanych wizualizacji 3D. Oczywiście owa aplikacja nie będzie działać na wszystkich smartfonach, tylko na tych najnowszych. Listę telefonów znajdą państwo na stronie firmy Sygic.

Program jest ciekawy w całej okazałości, pozwala na wymiane ciekawych informacji o miejscach czy obszarach z innymi użytkownikami korzystającymi z danego serwisu społecznościowego, dla niektórych będzie wręcz idealny, dla mnie jednak, na chwilę obecną jest aż ” za dobry” i za dużo tego wszystkiego, ale są oczywiście gusta i guściki.

Podobne wpisy:

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *