HTC Tattoo otrzyma aktualizację do Androida Flan 2.1?

tatoo1

Kilka dni temu serwis android.bloghd.it dotarł do bardzo interesującego zdjęcia ze zbliżającymi się aktualizacjami/nowymi wersjami ROM’ów min. dla smartphonów z Androidem, produktów Apple, zdjęcie podchodzi z serwisu BGR.


To co wyczytać możemy na powyższym zdjęciu to przede wszystkim dostępność w najbliższym czasie aktualizacji HTC Tattoo do Androida w wersji 2.1 czyli przysłowiowej babeczki z owocami (z ang. Flan), na zdjęciu znalazły się też informacje o HTC Hero i Samsungu Galaxy, niestety obydwie słuchawki przez najbliższy czas pracować będą pod kontrolą przestarzałego Android 1.5 Cupcake.


Posiadacze Hero, powinni zaraz po Tattoo otrzymać aktualizację do Androida 2.1, już od jakiegoś czasu wiadomo, że w połowie stycznia Amerykańska wersja HTC Hero otrzyma aktualizację do Flan’a (sieć Sprint dop.Michał), a kilka tygodni po niej Europejska „edycja” tego smartphona. Powody do zmartwień powinni mieć posiadacze Smasunga Galaxy, koreański koncern od prawie pół roku nie wykazuje chęci aktualizacji swoich smartphonów z systemem Android.


[Źródło:]

Podobne wpisy:

2 odpowiedzi

 • >Marynarz
  29-12-2009 | Permalink |

  Wszystko fajnie, tylko kiedy będzie ta aktualizacja ??

 • mab
  29-12-2009 | Permalink |

  Według tego raportu w pierwszym lub drugim tygodniu nowego roku posiadacze Tattoo powinni otrzymać dostęp do Flana. Niestety informacja ta nie została potwierdzona przez żadne większe portale branżowe oprócz BGR.

  Na Twitterze natomiast jeden z redaktorów HD blog wy ćwierkał, że raport ten obejmuje nie pierwszy miesiąc przyszłego roku lecz kwartał…

  Trzeba pamiętać, że to dział wylęgarnia więc nie wszystko przekłada się w późniejszym czasie na rzeczywistość.

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *