HTC Passion w Verizon na Boże Narodzenie?

passion


O HTC Passion zrobiło się głośno już kilka miesięcy temu, ma być to pierwszy smartphon tajwańskiego koncernu HTC z Androidem w wersji 2.0 oraz procesorem o mocy zegara aż 1 GHz.


Urządzenie według dzisiejszych pogłosek dostępne będzie już w te święta w ofercie amerykańskiego przewoźnika Verizon. Informacje te nie są oficjalnie potwierdzone, dotarł do nich amerykański serwis andronica przypadkowo znajdując w sieci stronę internetową http://htcpassion.com/ na której widniej obrazek z napisem passion oraz logiem operatora Verizon i pod spodem mały napis „coming holiday 2009” . Nie wiadomo, czy przypadkiem nie jest to jakiś żart, jednego z fanów HTC, rzecznik prasowy Veriozn odmówił komentowania tego zdarzenia.


Dane whois dla domen htcpassion.com

Contact: 8939 S. Sepulveda Blvd. #110 – 732
Westchester, CA 90045
Name servers: ns1.made2own.com
ns2.made2own.com
Creation date: 16 Sep 2009 22:25:01

Ciekawe czy plotka ta stanie się faktem, obecnie tylko Motorola wprowadziła na rynek smartphona z Androidem w wersji 2.0, HTC nie chcąc pozostawać w tyle powinno zainterweniować, może odpowiedzią na Droida będzie Passion z 1GHz procesorem?

[Źródło: ]

Podobne wpisy:

Jedna odpowiedz

  • >zen
    30-11-2009 | Permalink |

    Z przyjemnoscia czytam newsy na androidlab, ale od dluzszego czasu irytuje mnie tlumaczenie carrier jako przewoznik. Carriwer w kontekscie telefonii komorkowej to nic innego jak operator. Bardzo prosze o zwrocenie na to uwagi

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *