[Gry] Zagraj w kalambury dzięki Sketch Online!

sketch_online
Na platformę Android pojawiło się już kilka znakomitych tytułów choćby m:Mafia, Abduction! Word Attack!, czy polskiej produkcji – Colorix. Do tego grona bezapelacyjnie należy również Sketch Online, której premiera miała miejsce kilka miesięcy temu. Wczoraj w Markecie znalazła się kolejna wersja tej niezwykle towarzyskiej i ciekawej gry. Autor obiecuję, że wkrótce pojawią się kolejne zmiany i nowości.

A teraz kilka słów o Sketch Online.
Sketch Online to gra typu casual (zręcznościowo-logiczna), w której wcielamy się gracza mającego za zadanie rysowanie lub też odgadywanie nazw narysowanych przez przeciwników przedmiotów (z różnych dziedzin). Krótko mówiąc to mobilna wersja kalambur – gry, cieszącej się niezwykłą popularnością na świecie (głównie w sieci). Znajdziesz ją w zasobach każdego serwisu z grami online.

sketch_online_android_screen

Interfejs graficzny choć wykonany w prostym stylu, to prezentuję się on bardzo schludnie i przejrzyście. Na początku będziemy musieli przejść etap rejestracji, który nie trwa zbyt długo bo nie mamy tu do czynienia z aktywacją konta poprzez link (wysłany na mail). Gdy już oficjalnie „wkroczymy” do grona zawodników, będziemy mieli możliwość wzbogacenia swojego profilu o awatara, lub też stworzenia galerii zdjęć. Do naszej dyspozycji mamy również czat, dzięki któremu możemy nawiązać nowe znajomości (dostępna jest lista znajomych) lub po prostu umówić się na grę.

Przejdźmy do najważniejszego – czas na grę!
Przed rozpoczęciem naszej przygody musimy wybrać pokój, a jest ich aż 6 podzielonych na kilka kategorii: Misc, Dificult, Animals, TV Shows, Movies. Po wejściu „do środka” ujrzymy całkiem nieźle i jasno wykonany panel gry, który nawet początkującym nie powinien przysporzyć żadnych problemów. Do rysowania zamiast ołówka posłuży nam nasz palec, przyznam że w pierwszej chwili miałem pewne problemy, ale po kilku minutach nabrałem wprawy.


Reasumują, Sketch Onilne to gra, przy której na pewno nie będziesz narzekał(a) na nudę, a dodatkowo podszkolisz się z angielskiego.
Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do sprawdzenia siebie w potyczkach z graczami z całego świata.
kod

Podobne wpisy:

Jedna odpowiedz

One Trackback

  • finger food recipes no cooking
    05-02-2013 | Permalink |

    finger food recipes no cooking…

    [Gry] Zagraj w kalambury dzięki Sketch Online! – Android Lab…

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *