Aktualizacja do Androida 2.1 dla Xperia X8

Chociaż istnieją wiele plotek o NFC w nowej generacji iPhone, Apple jeszcze wybrać Bluetooth 4.0 jako sposób jej wymiany danych w pobliżu odległość. Choć w Android 4.0, Google Android Beam przynosi nam Funkcja. To może pomóc użytkownikom na udostępnianie aplikacji, strony internetowej, mapy i filmy z NFC tech. Jest to z pewnością trendy w przyszłości. Oznacza to nie tylko ponieważ Google opublikowała usługi Portfel Google, ale również wiele producenci z innego obszaru dodać NFC tech do swoich produktów, szczególnie Nokia, największy producent telefonów mobilnych, dodać NFC jako Standardowa funkcja do swoich telefonów komórkowych. Widzimy wyraźnie, że NFC staje się trendy w przyszłości. Tak więc, mimo że iPhone 4S nie dodaj NFC, Apple będzie korzystać z NFC w ich następnej generacji iPhone dla Oczywiście, tak jak plotka. Czym różni się to, że Apple może pokazać swoją kreatywny i użyć go, aby dać użytkownikom różne doświadczenia. Wierzę w to wiele osób może myśleć, że w przyszłości, z wyjątkiem lepszego sprzętu, co jest przyszłość inteligentnego telefonu. Więc Apple wydało jego asystenta głosowego Usługa, Siri, która jest naprawdę oszczędny rzeczą, która zapewnia użytkownikom zupełnie inne doświadczenie, i stają się tematem smartphone pola. Chociaż, z powrotem do temat, Apple wypuszcza Siri jest w pewnej sytuacji, która aktualizacja sprzętu nie mogą przyciągnąć uwagę użytkowników więcej. Tak jak FaceTime iPhone 4 za, Apple zawsze może znaleźć zaletą projekt, aby pokazać swoją osobowość. Jednakże po kilku miesiącu świeże, ja nie sądzę, ludzie będą mówić do ich telefonów inteligentnych na ulicy.

Podobne wpisy:

5 odpowiedzi

 • >Artur
  06-12-2010 | Permalink |

  wcześniej gdzieś czytałem, że będzie w 2.1 już NK i że Sony Ericsson wymyślał coś dla posiadaczów Xperii : AXN player. czy ktoś wie o tym? mi się bardzo podoba ta aplikacja :)

 • >andrzejl
  13-12-2010 | Permalink |

  Fajnie że nareszcie jest 2.1 wersja do Androida, ale mam inne pytanie do was. Czy ktoś tutaj używa AXN Player? Słyszałem że można będzie oglądać seriale na telefonie. Jakie dokładnie? I w jakiej jakości? Czy chodzą filmiki na X8, albo tylko na X10?
  Dzięki za odpowiedz!

 • >Mleffpleff
  15-12-2010 | Permalink |

  @andrzej

  ja mam AXN player, ale nie używam, tzn. że bardzo rzadko z niego korzystam. Program jest w sumie spoko, ale nie ma tylu możliwości. Jest sporo seriale do wyboru, ale takie… wiesz… nie za bardzo popularne (Odysseja ?? Przygody Merlina ??)… nie biorąc pod uwagę ‘Układy’. Ale działa i z WiFi i z 3g, więc luzik. Jakość wideów jest całkiem niezła, tak do telefonu jest dobra. I aplikacja działa na Xperiach X8, X10, X10 mini i pro.

 • >wojekjurek
  17-12-2010 | Permalink |

  Cześć:) Dobrze słyszałeś, rzeczywiście można oglądać z pomocą odtwarzacza Axn serialów (niestety filmów nie) nawet dostępny jest blog gdzie piszą różne wiadomości o gwiazdach, filmach i serialach. Dokładnie możesz obejrzeć serial: Przygody Merlin, Doctor Who, Komisarz Reks, Układy, Wołanie o Pomoc, Zdarzyło się jutro, Odysseja. Bez zawieszeń i super jakości da się obejrzeć te seriale. Na całą rodzinę Xperii da się zainstalować axn player:) mam nadzieje że ci troszeczkę pomogłem. Powodzenia!

 • >Yakuzzza
  23-12-2010 | Permalink |

  @wojekjurek
  niestety nie zgadzam się… axn player nie jest dostępny na całą rodzinę Xperii – X1 i X2 posiada WM 6 albo 6.5, player wg mnie jest tylko dostępne na telefonach z Androidem, więc: X8, x10, X10 mini i mini pro. Wiadomo, że na nokiach też jest jest dostępne. Jeszcze nie słyszałem, że np na X1 można by było obejrzeć filmy z pomocą Axn player.

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *